שאלות נפוצות

כללי

לכל מי שיש לו כרטיס עסק בפורטל ולכל מי שמעוניין לכתוב המלצה או משוב לעסק בפורטל. רק לאחר ההרשמה תקבלו גישה לכל תכונות ואפשרויות הפורטל, לרבות עדכון פרטי העסק, כתיבת מדריך מקצועי, להוסיף ולערוך מידע, לצרף תמונות של העסק ושל עבודות שביצעת, לכתוב חוות דעת ובקיצור, לנהל את כרטיס העסק שלך.
ניתן להירשם לפורטל בשתי דרכים קלות ונוחות: הרשמה באמצעות חשבון פייסבוק: בצד ימין העליון של עמודי הפורטל yep, הקליקו על הכפתור "התחבר דרך פייסבוק". דרך שנייה להתחבר לפורטל היא באמצעות דואר אלקטרוני – בהרשמה זו תצטרכו לספק פרטים מזהים ולאשר את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם.
לאחר ההרשמה לפורטל, יש להיכנס לאזור האישי בחשבון שלכם ולבחור בתווית "פרופיל" בתפריט המופיע בצד העמוד.
האזור האישי הוא האזור בו מופיעים כרטיס העסק שלכם, המדריכים שלכם וחוות הדעת שפירסמתם. בצד שמאל של ראש כל עמוד בפורטל תמצאו קישור ל"אזור האישי". קישור זה יופיע רק לאחר שתבצעו התחברות לחשבונכם.
יש להתחבר לחשבון שלכם, להיכנס לאזור האישי, לבחור בתווית "חוות דעת" בתפריט בצד העמוד ולבחור בתווית "מחק תגובה".
בכל עמוד של עסק או של מדריך מקצועי, נמצאת האפשרות "פנייה למנהל הפורטל", במידה ונתקלתם במידע שגוי או כוזב בכרטיס של עסק, במדריך או בחוות דעת, יש ללחוץ על אפשרות זו ולשלוח הודעה המסבירה את הבעיה.
בתחתית העמוד תמצאו קישור "צור קשר" אשר יאפשר לכם לשלוח הודעה למערכת הפורטל.

שאלות נפוצות על פרסום עסק

ראשית כדאי לוודא כי העסק אינו מופיע כבר בפורטל. במידה והעסק מופיע ואתה הבעלים, תצטרך להוכיח בעלות בכדי שכרטיס העסק יעבור לרשותך. במידה והעסק לא קיים – לחץ על "הוספת עסק" המופיע בצד ימין בראש כל עמודי הפורטל, והמשך לפי ההוראות שיופיעו. לאחר הוספת העסק, כרטיסו עובר לבחינה ואישור של הנהלת הפורטל. לאחר האישור ולאחר שתרשמו לפורטל, תוכלו לערוך את הכרטיס ולבצע בו שינויים.
כאמור, לאחר הוספת העסק, כרטיסו עובר לבחינה ואישור של הנהלת הפורטל. העסק יופיע בתוצאות החיפוש רק לאחר אישורו.
לאחר הרשמה לפורטל או כניסה לחשבונך, ניתן להיכנס לאזור האישי על מנת לערוך כרטיסי עסק שברשותך.
ברירת המחדל היא סדר העסקים בתוצאות החיפוש בצורה אקראית. ניתן לשנות את הגדרות המיון לסדר לפי א-ב או לפי דירוג שנקבע על פי דירוג הגולשים את העסקים.
כן. ישנה אופצייה לפרסום בתשלום. לקבלת מידע נוסף יש ליצור קשר עם מערכת הפורטל באמצעות הקישור "צור קשר" בתחתית עמודי הפורטל.
שלח הודעה באמצעות הקישור "צור קשר" בתחתית עמודי הפורטל.

שאלות נפוצות על פרסום מדריך

בראש עמודי הפורטל השונים, בצד ימין יש כפתור "הוספת מדריך". המשיכו לפי ההוראות שיופיעו. בדומה להוספת עסק, בסיום כתיבת המדריך הוא יועבר לבחינת הנהלת הפורטל ולאחר קבל האישור יפורסם ויהיה זמין לעריכתו. הודעה על אישור המדריך תשלח בדואר אלקטרוני.
הרשם לפורטל או התחבר לחשבונך, היכנס לאזור האישי ובחר בלשונית "מדריכים" בתפריט בצד העמוד.
כאמור, מדריך מקצועי עובר לאחר כתיבתו לאישור הנהלת הפורטל. רק לאחר קבלת האישור המדריך יופיע בתוצאות החיפוש.
זה אומר שהמדריך ממתין לבחינת הנהלת הפורטל. לאחר אישור ההנהלה, תתבטל ההתנייה והמדריך יופיע בפורטל.

תמיכה טכנית

אתר yep כתוב בטכנולוגיית HTML5. כדי להנות מחווית גלישה מיטבית מומלץ להשתמש בדפדפנים התומכים בטכנולוגיה זו.
אם אתם משתמשים בדפדפן מסוג Internet Explorer בגרסה הקטנה מ-10, אנו ממליצים לכם להוריד את אחד הדפדפנים המתקדמים יותר כאן.
על מנת להנות מחווית חיפוש מבוססת מיקום, עליך לאשר לדפדפן לדעת את המיקום הנוכחי שלך. כאשר המידע על המיקום אינו מאושר, המיקום יקבע על סמך הערכות.
אתר yep אינו שומר מידע מסווג, יחד עם זאת בשביל השקט הנפשי שלך, כל האתר מאובטח בתקני אבטחה מחמירים ביותר.