עלינו

רוצים לבנות פרגולה בחצר? מחפשים חשמלאי מנוסה? זקוקים לשירות של בעלי מקצוע בתחומים שונים? בדיוק בשבילכם הוקם פורטל yep פורטל yep הוא פורטל עסקים שבו לקוחות יכולים לאתר בקלות בעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים. צוות הפורטל דואג למיין את בעלי המקצוע לפי קטגוריות ראשיות ותתי קטגוריות בכדי שהחיפוש יהיה נוח וקל. בפורטל הלקוחות יכולים לקבל מידע על בעלי המקצוע, בתי עסק (כתובת, טלפון והשירותים המוצעים) ומדריכים מקצועיים בתחומים השונים.

בפורטל yep יש מקום לדעה שלכם

לכל בית עסק או בעל מקצוע יש בפורטל כרטיס המכיל את כל הפרטים הרלוונטים. בכל כרטיס תוכלו להביע את התרשמותכם מהשירות שקיבלתם או לקרוא את ההמלצות וחוות הדעת של לקוחות קודמים שקיבלו שירות מבעל המקצוע/העסק. צוות האתר דואג לעקוב אחר תגובות הגולשים – תגובות חיוביות יעלו את דירוג בעל המקצוע ותלונות יטופלו בהתאם. הצוות דואג כי גם הלקוחות וגם בעלי המקצוע יצאו מרוצים ולכן ייפעלו להסיר מידע שקרי, מטעה או מידע הסותר את תנאי השימוש באתר.

ידידותי למשתמש הסלולרי

בפורטל yep אנו מבינים כי רבים מצרכני האינטרנט גולשים דרך המכשיר הסלולרי. לכן, הפורטל, התכנים, כרטיסי העסקים והמדריכים המקצועיים, נגישים לגולש הסלולרי. הגלישה דרך הסלולר היא נוחה, ניתן לנווט בקלות בין התכנים השונים המוצעים בפורטל, בין כרטיסי העסק ובעלי המקצוע, לקרוא את ההמלצות וחוות הדעת, וכן ליצור קשר עם בעל מקצוע בלחיצת כפתור.

בעלי מקצוע – הכניסה חופשית

כל בעל מקצוע וכל בית עסק מוזמן להופיע בחינם בפורטל yep. בנוסף, כל בעל מקצוע מוזמן לנהל את הכרטיס שלו, לעדכן את פרטי העסק, להוסיף מדריכים מקצועיים, תמונות של עבודותיו וכל מידע שימושי ללקוחות, אשר יביאו להעלאת דירוג בית העסק. בנוסף לאופציית הפירסום החינמית, ישנה אופציית פרסום בתשלום, לפרטים נוספים צרו קשר בפורטל.

כל המידע המקצועי במקום אחד

פורטל yep מסדר לכם את תחומי המקצוע לפי קטגוריות נפוצות ומוכרות, מביא לכם מידע רלוונטי לכל תחום, סוקר לכם את בעלי המקצוע ברחבי הארץ, מדרג לכם אותם לפי חוות הדעת של הלקוחות ובקיצור, מרכז עבורכם את כל העסקים והשירותים המוצעים, במקום אחד.

פורטל yep – הכי נוח ברשת

יש לך שאלות? הצעות לשיפור? צור עימנו קשר