גחלים

חוות דעת על גחלים
נמצאה חוות דעת אחת
שביעות רצונך מהמקום
2
איך היה האוכל?
2
מחיר
2
השירות שקיבלת?
2
דירוג הגולשים
2.00
על פי חוות דעת אחת

21-03-2016

הלכתי למסעדת גחלים יחד עם עמיתיי לצבא. ברגע שנכנסנו פנו אלינו עם הצעה “מיוחדת“ לחיילים מבלי להציג לנו את התפריטים. כשביקשנו לראות את התפריטים ראינו זה“מיוחדת חיילים“ שהציעו לנו הייתה יותר יקרה מהזמנת המנות ישירות מהתפריט במחיר הרגיל. לאחר שהחלטנו מה אנחנו רוצים להזמין הפציצו את השולחן בסלטים, הוסיפו עוד חציל בטחינה ואמרו שזה על חשבון הבית. ולאחר זמן רב גם הביאו לנו את המנות שלנו שהיו מבשר מופשר, והדבר ניכר בטעם ובמידת עשיה הירודה.
כשביקשנו את החשבון נוכחנו לגלות שחייבו אותנו על הסלטים אותם לא הזמנו על סך 114 שח. 19 שח לסועד.
כשפנינו אליהם לבירור העניין הם טענו שכשהמלצר הוריד את הסלטים על השולחן לא אמרנו דבר ולכן אנחנו חייבים לשלם עבור הכל. יצאנו מהמסעדה עם חשבון גבוה מאוד. מה שלא מנע מהם לבוא אלינו בעודנו יוצאים ולהגיד “אתם יודעים שהמחיר לא כולל את השירות, נכון?“. ביזיון. ממליץ בחום להתרחק מהמסעדה הזו.  גם אוכל ממש ממש לא טעים וגם אנשים נוכלים שלא מתביישים לעשוק כל אחד, כולל אותנו, 6 חיילים.

שביעות רצונך מהמקום
מאוכזב קשות
איך היה האוכל?
גרוע מאוד
מחיר
לא מוצדק
השירות שקיבלת?
שירות גרוע
חוות דעת
הלכתי למסעדת גחלים יחד עם עמיתיי לצבא. ברגע שנכנסנו פנו אלינו עם הצעה “מיוחדת“ לחיילים מבלי להציג לנו את התפריטים. כשביקשנו לראות את התפריטים ראינו זה“מיוחדת חיילים“ שהציעו לנו הייתה יותר יקרה מהזמנת המנות ישירות מהתפריט במחיר הרגיל. לאחר שהחלטנו מה אנחנו רוצים להזמין הפציצו את השולחן בסלטים, הוסיפו עוד חציל בטחינה ואמרו שזה על חשבון הבית. ולאחר זמן רב גם הביאו לנו את המנות שלנו שהיו מבשר מופשר, והדבר ניכר בטעם ובמידת עשיה הירודה. כשביקשנו את החשבון נוכחנו לגלות שחייבו אותנו על הסלטים אותם לא הזמנו על סך 114 שח. 19 שח לסועד. כשפנינו אליהם לבירור העניין הם טענו שכשהמלצר הוריד את הסלטים על השולחן לא אמרנו דבר ולכן אנחנו חייבים לשלם עבור הכל. יצאנו מהמסעדה עם חשבון גבוה מאוד. מה שלא מנע מהם לבוא אלינו בעודנו יוצאים ולהגיד “אתם יודעים שהמחיר לא כולל את השירות, נכון?“. ביזיון. ממליץ בחום להתרחק מהמסעדה הזו. גם אוכל ממש ממש לא טעים וגם אנשים נוכלים שלא מתביישים לעשוק כל אחד, כולל אותנו, 6 חיילים.

היית בקשר עם גחלים? הוסף חוות דעת

תוכל להעזר בעסקים מומלצים נוספים

תחומים נוספים שעשויים לעניין אותך