איזיווד - ארגון חתונות

חוות דעת על איזיווד - ארגון חתונות
נמצאו 3 חוות דעת
שביעות רצונך מהספק?
8
המחיר שהוצע/נגבה?
8
השירות שקיבלת?
8.67
דירוג הגולשים
8.22
על פי 3 חוות דעת

26-01-2015

קיבלתי מאיזיווד שתי הצעות מחיר לחבילות הכל כלול עבור שני מקומות שונים. מלכתחילה הסוכן איתו הייתי בקשר הבטיח לי שזה הכי זול שאמצע בשוק וכי רק לאיזיווד המחירים הנמוכים ביותר אצל כל הספקים השונים. למזלי, אני לא קונה הבטחות שבעל פה ולכן, טרחתי וביררתי בעצמי עם שני המקומות שהוצעו לי ולהלן התוצאות הלא מפתיעות:
שני המקומות יכלו להציע לי חבילות הכוללות את המקום + האוכל + התקליטן + הצלם. כל השאר שאיזיווד הציעו לי מן הסתם לא היה כלול (כמו הזמנות, רישום ברבנות, מלון, שיער ואיפור לכלה ושאר ירקות...), אך על פי הסכומים שהוצאתי ״בכוח״ מהסוכן שלהם מדובר בעלות כוללת של 4550 ש״ח.
למקום הראשון שבדקתי הצעת המחיר הייתה כמעט זהה (הבדל זניח של כ-300 ש״ח לטובת איזיווד, אך זה טרם ניהול מו״מ עם בעלי המקום על המחיר הסופי). למקום השני שבדקתי הצעת המחיר שקיבלתי מאיזיווד הייתה גבוהה בכמעט 16000 ש״ח מהצעת המחיר שקיבלתי מבעלי המקום!!! כמובן שההשוואה נעשתה לחבילה הכוללת של איזיווד, כלומר לאחר שהוספתי להצעת המחיר שקיבלתי מבעלי המקומות את ה-4550 ש״ח הכלולים בהצעה של איזיווד.
לאחר ששוחחתי שוב עם הסוכן של איזיווד על תוצאות הבדיקה שביצעתי נוכחתי להבין ש״פתאום״ איזיווד כבר לא מתחייבת לחסוך ללקוחותיה בהוצאות אלא רק לספק להם ״קורת גג אחת לכל תהליך התכנון״. כשביקשתי הנחה בכדי שאוכל להתקדם איתם נאמר לי שאי אפשר ואיחלו לי בהצלחה בתכנון החתונה בעצמי.
תגובה זו מאד הרגיזה אותי כי הם מצפים שהלקוח יהיה פתי מאמין לכל דבר ויבלע כל דבר שאומרים לו בלי ללעוס. אני שמח שלא התפתתי ל״חיוכים״ והטון הנעים שנקטו בנסיונות השכנוע ההתחלתיים שלהם.
גם כשביקשתי מבעלי המקום עצמם את חוות דעתם באשר לאטרקטיביות שבשירות אותו מספקת איזיווד נאמר לי שהשירות טוב, אך לא הכרחי.
מוסר השכל:
אל תקנו כל לוקש שאומרים לכם באיזיווד. תטרחו ותשוו מחירים, תבינו על מה אתם משלמים ומה עומד מאחורי המספר שאיזיווד זורקת לכם. במקרה האישי שלי ראיתם שהייתי יכול ליפול בכמעט 16000 ש״ח באחת ההצעות.
כיום המקומות עצמם מציעים לכם מחירים מאד אטרקטיביים הכוללים חבילת חתונה אמנם מצומצמת יותר אך בהחלט מספקת. את החסר לכם תמיד תוכלו להשלים בעצמכם, הרי אין שום יתרון לשלם לבית מלון דרך איזיווד או לקנות טבעות דרכם - המחירים זהים ולא כוללים שום הנחה למרות שזה מה שהם יטענו באוזניכם.
על זה נאמר: לא כל הנוצץ זהב.

שביעות רצונך מהספק?
לא מרוצה
המחיר שהוצע/נגבה?
גבוה
השירות שקיבלת?
שירות סביר

04-11-2015

מושלמים! חסכו לנו המון כסף ולא היינו צריכים להתפשר על כלום, פשוט חתונה מעולה. הצוות עוזר מאד ויש להם את המשרד הכי יפה בארץ

שביעות רצונך מהספק?
מדהים אמליץ בחום
המחיר שהוצע/נגבה?
מצויין
השירות שקיבלת?
שירות מצויין
תאריך האירוע
03/11/2015
איש הקשר שלי
לירון

04-11-2015

אני ובעלי המקסים התחלנו את ארגון החתונה , מודה שבהתחלה הינו מאוד סקפטים לכל עיניין איזיווד לאחר שיכנוע של חברה שהמליצה בחום ושיחה עם נציגה מקסימה שלהם החלטתי להגיע לפגישה . (כמובן שאני הגעתי לפגישה במחשבה שאני יודעת הכל ויכולה לבד) מאז שכף רגלי דרכה במשרד האווירה המדהימה שהיתה הנציג הסבלני שישב איתנו , הבין לעומק את מה אנחנו מחפשים וידע להתאים לנו בול את מה שהיה רלוונטי עבורנו . מודה שאני לא קלה בכלל וחפרתי לו המון ותמיד קיבלתי תשובה סבלנית ונעימה .
בקיצור אני יכולה להגיד שאני מודה לאיזיווד על שירות מדהים סגרתי חתונה במחיר זול יותר ממה שהיתייכולה להשיג בחוץ כמובן שבדקתי את זה , דניאל המפיקה מקסימה שליוותה אותנו עד ליום החתונה ונתנה מענה לכל דבר קלעה בול בהמלצות על ספקים שהיו מדהימים ואין ספק ששידרגו את הארוע שלנו .
מרוצה מאוד ואין ספק שלא אפסיק להמליץ !!!!!

שביעות רצונך מהספק?
מדהים אמליץ בחום
המחיר שהוצע/נגבה?
מצויין
השירות שקיבלת?
שירות מצויין
תאריך האירוע
28/10/2015
איש הקשר שלי
דניאל

היית בקשר עם איזיווד - ארגון חתונות? הוסף חוות דעת